Наша команда

Головна » Наша команда

Тетяна Тичук
Керівник Освітнього центру, педагог з 13-річним стажем, кандидат економічних наук.

Будучи керівником центру, Тетяна вміло планує і здійснює освітній процес, систематично надає допомогу колегам з питань навчання, виховання та всебічного розвитку дітей. Її досвід та професіоналізм є прикладом цілеспрямованості та послідовності в досягненні поставленої мети.

«Цілеспрямованість та наполегливість , любов та довіра є фундаментом для безперервної праці центру»

Катерина Волощук
Наставник, викладач англійської мови, філолог

Професійне кредо: “Виховання дітей – це найсерйозніша школа.”

Що ж є найголовнішими рисами для наставника?

Перша – безумовно любов до всіх дітей. Це фундамент, на якому засновані гармонійні взаємостосунки з дітьми.

Друга – здатність бути з дітьми завжди на одному рівні. Коли ви залишаєтеся з дітьми на одному рівні – то є велика ймовірність навчитись від них не менш важливим речам.

Олена Ковалик
Наставник

В дитинстві мріяла стати астрономом. Закінчила педагогічний університет і стала вчителем математики.

Дуже люблю малювати та проводити вільний час на природі. Обожнюю збирати гриби.

Коли потрапила в садочок, відразу закохалась в його домашню атмосферу та веселий ритм!

Моє життєве кредо: “Немає меж для саморозвитку!”

Мольчук Вікторія
Наставник у садочку

Навчаюсь у ВДПУ ім Михайла Коцюбинського. Понад усе люблю дітей, прагну допомогти кожній дитині правильно розвинутись і знайти себе. Життєве кредо: «Вчимося, щоб жити і живемо, щоб вчитись» ПРОФЕСІЙНЕ КРЕДО «Відкрити у кожній дитині душу та пробудити талант.»

Каріна Головатюк
Наставник у садочку

Я завжди захоплювалась і захоплююсь дітьми. Мені дуже цікаво дивитись, як вони впізнають світ та досліджують цікавинки. Здається, моя любов до дітей безмежна. То є щастя – бачити захоплюючий погляд в очах дітей, відчувати безумовну любов, яку вони дарують, і звичайно віддавати їм своє серце!

Моя робота – це радість і в той же час величезна відповідальність. Адже з дітьми завжди треба бути чесними і щирими, довіру і любов дитини не можна скривдити.

Марина Козловська
Наставник

В дитинстві мріяла працювати з дітками, і моя мрія здійснилася. В колективі Yellow Bike віднедавна, але дуже до вподоби дружня атмосфера. У роботі подобається те, що вносиш свій вклад у розвиток майбутнього покоління. Адже світосприйняття починається із дитячого садочку.

Тетяна Князєва

В дитинстві хотіла стати спортсменкою, отримала педагогічну освіту. За характером я цілеспрямована, відповідальна та комунікабельна. Маю чудове хобі – в’язання. Риси характеру допомагають в роботі, хобі – після.

Як опинилася у Yellow Bike? Побачила оголошення в вайбер-групі “Робота Вінниця”, очікування повністю співпали з реальністю. Найбільше в роботі подобається спілкування з дітьми. Повністю згодна з твердженням: “Діти – наші крила.”

Вихователь – це відповідальна та важлива робота. За допомогою індивідуального підходу до кожної дитинки, ми маємо можливість допомогти правильно адаптуватись до соціуму і навколишнього середовища, що завідома направляє їх на вірний шлях.

Олена Попівняк
Вихователь II категорії. Навчалась в ЛНУ ім. Т.Г.Шевченка. Ступінь вищої освіти бакалавр “Дошкільна освіта”; ступінь вищої освіти магістр ” Вчитель географії”. Педагогічний стаж 8 років.

Любовь до дітей то справжній вогник, який повинен бути в душі кожного педагога.

Життєве кредо: “Не кажи світові про те, що ти хочеш зробити – покажи, як ти це робиш”.

Педагогічне кредо: Щоб бути гарним вихователем, потрібно любити те, що викладаєш, і любити тих, кого виховуєш.

Владислава

Хотіла стати дизайнером дитячого одягу. Полюбляю робити букети, і неважливо з чого – чи з квітів чи зі смаколиків.

Люблю проводити час з маленькими дітками. У Yellow Bike працювала моя однокласниця і порадила теж спробувати. Перше враження було чудове, дуже сподобався колектив. Без іронії – ми завжди підтримуємо одне одного та заохочуємо до роботи.

В моїй роботі мені подобається те, що працюю з найменшими малюками, і мені з ними комфортно і радісно. Вихователь – це перший, після мами, вчитель, який зустрічається дітям на життєвому шляху. Важливість цієї професії полягає в тому, щоб наставити дитину на правильний шлях та навчити лише хорошого.

Кредо: Щасливі діти – спокійні батьки – задоволенні вихователі.

Інна Паращук
Наставник

Моє кредо: “Вихователю повинні бути притаманні якості, близькі до материнських. Як мати віддає своїм дітям все найкраще, так і вихователь вкладає свою душу у вихованців. У цьому внутрішній зміст професії.

“До кожної дитини ключ знайти,
у праці результат хороший мати,
упевнено і творче до мети іти,
з любов’ю серце дітям віддавати”

Ольга Притолюк
Наставник

Професійне кредо: “Навчання – це постійний процес для нас і дітей.”
Головне бути прикладом в усьому, що робимо. Я маю чудове вміння розуміти почуття дітей, яке допомагає мені побудувати довіру та подарувати позитивні емоції. Також в моїй професії важливо бути терплячим. Я люблю розробляти цікаві та пізнавальні заняття, створювати стимулююче навколишнє середовище.

Ольга Гелик
Наставник

Навчалась у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського. Отримала диплом бакалавра за спеціальністю Психологія та диплом магістра за спеціальністю Дошкільна освіта. Початкова освіта.

Життєве кредо: «Життя не можна відкласти, його потрібно прожити зараз!»

Педагогічне кредо: «Дивитись на світ очима дитини, дивуватися, радіти, творити і пізнавати нове разом з нею.»

Наталя Федченко
Наставник

В дитинстві хотіла стати дизайнером або вчителем. Обрала друге і здобула кваліфікацію вчителя початковий класів , соціального педагога.

Моє хобі – виготовлення подарунків ручної роботи, також люблю спорт.
Щодо Yellow Bike,привабив жовтий малюнок велосипеда. Перше враження – спокійно, тепло, затишно і весело. Найважливіше в роботі – добре працювати не лише в звичайній, а й в стресовій ситуації, зберігати оптимізм, витримку і позитивне відношення до дітей і колег.

Моє кредо – цінуй те, що маєш, але не зупиняйся на досягнутому.