Англійська для малюків (щосуботи)
English for Babies

Головна » Послуги » Англійська для малюків (щосуботи)
English for Babies

Знання іноземних мов стало дуже актуальним в наш час. Малята чують англійську мову скрізь. У віці 2-5 років у дітей гарне сприйняття й пам`ять. У цьому віці дитина поглинає великий обсяг інформації та легко її засвоює.

Якщо щосуботи Ви знайдете дві години, аби ваша дитина відвідувала гурток «English for Babies» в ОЦ Yellow Bike, то зовсім скоро Ваш малюк може порадувати Вас першими англійськими реченнями. Адже основним підходом до опанування мови в нас є комунікативно-ігровий метод навчання.

Оскільки найоптимальнішим способом навчання є ігрові ситуації, то, задовольняючи потребу дитини гратися, перевтілюватись, рухатись, ми забезпечуємо умови для вивчення мови.

Щоб навчання не стомлювало дитину і приносило максимум користі, наші заняття англійською з малятами проходять цікаво та весело в ігровій формі (рольові ігри, казки, інтерактивне навчання, аудіо та відеоматеріали тощо).

Після такого курсу англійської мови дитина навчиться правильно вимовляти слова й отримає лексичний запас з тем: сім’я, тварини, кольори, цифри, іграшки, фрукти, овочі, їжа, меблі, погода тощо

Успішний початок навчання англійської сприяє створенню високої мотивації та інтересу Вашої дитини до вивчення мови в подальшому.